5 trendów ślubnych na 2017 - Smart Bride

7 Sty

5 trendów ślubnych na 2017

2017 rok właśnie się rozpoczął. To świetny moment, aby przyjrzeć się weselnym trendom.

Kwiaty

Tutaj królują niepodzielnie pastele! U florystki zamawiamy już nie tylko bukiet, czy przybranie stołu, ale także wianek, który z powodzeniem może zastąpić welon. Należy jednak pamiętać, że musi być on dobrany zarówno do urody panny młodej, jak i do jej fryzury, dlatego warto nasz wybór skonsultować wcześniej z fryzjerem. Nie bójmy się także eksperymentować z kwiatowymi ozdobami na fali powrotu do naturalności, prym wiodą polne kwiaty, a nawet zioła, które swoim zapachem uświetnią tą wyjątkową chwilę.

Zaproszenia 

Hitem tego sezonu są metaliczne elementy wystroju. Świetnie posłużą one do ozdobienia naszych zaproszeń na ślub delikatny błysk doda wykwintnego sznytu, a w połączeniu z prosta czcionką łatwo uzyskamy efekt niewymuszonej elegancji. Pary coraz częściej decydują się na minimalizm w treści informacje na temat dojazdu do miejsca ceremonii, czy preferowanych prezentów publikują na specjalnie dedykowanej stronie internetowej. To świetny pomysł, zwłaszcza gdy większość zaproszonych gości stanowią młode osoby.

Tort

W tej dziedzinie możemy pozwolić sobie na odrobinę nagości… Tak, tak hitem sezonu 2017 są nagie torty, czyli pozbawione lukrowej bądź marcepanowej masy okalającej brzegi. Są one nie tylko przepiękne, ale także wyjątkowo smaczne. Dzięki dużej dawce owoców nie są tak ciężkie, jak tradycyjne torty, więc świetnie nadają się na letnie przyjęcia.

Wystrój

Podobnie jak w przypadku kwiatów oraz zaproszeń mamy tutaj dwa królujące trendy pastele oraz metaliczne odcienie. Śmiało możemy je ze sobą łączyć tworząc bajeczne kompozycje pudrowego różu i złota lub srebra połączonego z delikatną miętą. Coraz śmielej wkracza też do Polski moda na chill zone, czyli strefę relaksu.
Kącik wypełniony miękkimi poduszkami i ozdobiony subtelnym światłem świec będzie idealnym miejscem do odpoczynku dla wszystkich zmęczonych weselnym harmidrem.

Jedzenie

Idąc śladem mody na naturalność, również i tutaj warto unikać ekstrawagancji. Sezonowe warzywa oraz owoce, a także lokalne przysmaki z pewnością sprawdzą się na weselnym stole. Warto tutaj zadbać o najwyższą jakość serwowanych produktów, która będzie gwarancją niezapomnianego smaku.

 

Chcesz być na bieżąco ze SmartBride.pl? Śledź nas na Facebooku lub Instagramie.

Wczytaj więcej