Autumn bohemian bride - Smart Bride

2 Lut

Autumn bohemian bride

Jesień jest porą roku, którą albo się kocha albo nienawidzi. Bywa naprawdę piękna, rozpieszcza nas słońcem i cieszy oko bogactwem kolorów. Ta ubiegłoroczna, była wyjątkowo kapryśna, ale mimo wszystko jednego dnia udało się zaczarować nieco tę szarugę i zamknąć w kadrach to, co w jesieni najpiękniejsze.

Inspiracją do powstania tej sesji stylizowanej była niezwykła Puszcza Niepołomicka – piękny i rozległy kompleks leśny, zlokalizowany bardzo blisko Krakowa. Marzyła mi się niebanalna Panna Młoda ukazana na tle bogatej, jesiennej przyrody i myślę, że tą wizję udało się zrealizować dzięki wspaniałym współwykonawczyniom. Mariola z Lila Kocha Róż zamknęła w bukiecie, wianku i girlandach zdobiących tipi barokowe ilości tego, co jesienią najlepsze – soczyste maliny, dziką różę, dalie, wrzosy a nawet czarny bez. Zwiewna boho suknia, którą nosiła Wiktoria to model Sora – dzieło Sonii z krakowskiego salonu Boso. Natomiast dopracowaniem całej stylizacji, wykonaniem makijażu oraz fryzury zajęła się utalentowana Ania Świegoda.

Mam nadzieję, że dacie się porwać temu ciepłu ostatnich promieni słońca, ślicznej Pannie Młodej i jej równie niezwykłemu towarzyszowi. Puszcza Niepołomicka chce podarować Wam szczyptę magii na długie, zimowe wieczory.

W sesji udział wzięli:
Modelka – Wiktoria
Dekoracje – Lila kocha róż
Makijaż i stylizacja – Anna świegoda wizaż i stylizacja
Suknia ślubna, model Sora– Boso
Fotografie – Mrs.Fotka
Wczytaj więcej