"Ekotyki" - warte twojej uwagi Panno Młoda :-) - Smart Bride

25 Wrz

“Ekotyki” – warte twojej uwagi Panno Młoda :-)

Przygotowania do ślubu idą pełną parą, wybierasz kolorystykę, suknie ślubną i dodatki, ale pamiętaj też o sobie  – o swojej skórze oraz dobrej energii i relaksie, aby w TEN dzień być najlepszą wersją samej siebie 🙂 Dobrze przygotowana skóra ciała i twarzy doda i Ci blasku, który każda z nas pragnie, a nowe nawyki pielęgnacyjne zostaną z tobą na dłużej i z pewnością dobrze Ci posłużą. Każda z nas ma swoje sprawdzone kosmetyki, po które sięga od lat, Smart Bride chce pokazać Wam kilka kosmetyków, które z pewnością odmienią Waszą dotychczasową pielęgnację.

Kosmetyki naturale robią coraz większą furorę i nie ma się czemu dziwić, trend powrotu do natury  i życia eko jest bardzo silny i przejawia się prawie w każdej dziedzinie. Dlatego zainteresowały nas Ekotyki – targi kosmetyków naturalnych, które odbędą się w tą sobotę 30 września, w Krakowie w hotelu Forum – mnóstwo dobroci w jednym miejscu 🙂 Dodatkowym plusem nie ukrywamy są różnego rodzaju promocje, które doceni każda Panna Młoda walcząca ze ślubnym budżetem. Warto też poświęcić odrobinę czasu na rozmowy z markami obecnymi na targach, aby dowiedzieć się o dodatkowych plusach /trikach danych kosmetyków.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was listę kosmetyków, którym warto przyjrzeć się trochę bliżej, fanki luksusowych produktów również znajdą tu coś dla siebie!

 

Poniżej lista wszystkich wystawców jesiennej edycji Ekotyków  – widzimy się na miejscu 🙂

Wczytaj więcej