Good Time - I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie - Smart Bride

19 Mar

Good Time – I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie

Dobry czas – takie chwile w życiu tworzą najcieplejsze wspomnienia.

Czas na spacer z ukochaną osobą i pyszną kawę pitą bez pośpiechu. Na radosną wrzawę i ciepłe rozmowy z Ludźmi, którym podobnie w duszy gra.

Czas poszukiwania inspiracji i słuchania swojego serca.

Takie będą I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie – Good Time.

Spotkamy się 25 marca 2018 w lubelskim Centrum Spotkania Kultur – pięknym architektonicznie budynku, będącym jednym z 7  Cudów Polski (wg National Geographic)

W jednym miejscu na Pary Młode będzie czekało ok 40 wystawców, zależało nam bardzo na tym aby prezentowali coś wyjątkowego, unikalnego … kaligrafowane zaproszenia, piękny photobus, cukiernicze dzieła sztuki, ręcznie robione obrączki, fotografowie prezentujący przeróżne style, świetni filmowcy, floryści z niesamowitym poczuciem estetyki, biżuteria od minimalistycznej po sutaszową, konsultantka ślubna, prezenty  i wiele, wiele więcej… to wszystko z dobrą muzyką w tle.  Wydawać się może, że liczba Wystawców w porównaniu do tradycyjnych targów, to nie wiele. Jest to spowodowane tym, że selekcja była wymagająca i bardzo duża. Ważna była nie tylko jakość produktów i usług. Sprawdzaliśmy opinie firm wśród Par Młodych, ale i innych usługodawców. W końcu w dniu ślubu tworzymy dream team, który ma jeden wspólny cel – od 9 już lat jesteśmy fotografami i wiemy jakie to jest ważne.

Olbrzymią wartością udziału w Good Time jest też zaoszczędzenie dużej ilości czasu poświęcanego na poszukiwania wymarzonych firm. Jedynym zadaniem Par jest odwiedzenie nas, aby zobaczyć co pięknego Wystawcy mają do zaproponowania.  Będą mogli z nimi porozmawiać, zapytać o szczegóły współpracy, ofertę. Wiemy też, że niektóre firmy przygotują rabaty oraz konkursy. U innych będzie można na miejscu zakupić różne detale typu biżuteria, obrączki, porcelana.

Podczas  trwania targów w kameralnej salce odbywały się będą prelekcje na różne ciekawe tematy, zaproponowane przez Wystawców i patronów medialnych (w tym znane w całej Polsce blogi i portale ślubne) – przykłady to „Ślub w stylu DIY” , „Co tu robi barman?”, „Jedna historia – wspólny cel”…

W dodatku postaramy się, aby każda Para otrzymała od nas pięknie wydany katalog w którym znajdzie cenne informacje… ułatwiające organizację wymarzonego dnia.

Wstęp w tej edycji jest bezpłatny.

Bądźcie z nami  – to będzie dobry czas.

Chcesz być na bieżąco ze SmartBride.pl? Śledź nas na Facebooku lub Instagramie.

Wczytaj więcej