Idealny manicure ślubny z Wedding Shades od NeoNail - Smart Bride

12 Kwi

Idealny manicure ślubny z Wedding Shades od NeoNail

Podczas organizacji wesela musisz zapamiętać jeden fundamentalny fakt, że detale są najważniejsze – jak mówi powiedzenie „diabeł tkwi w szczegółach” .  Planując swoją stylizację ślubną nie zapomnij o dobrze przemyślanym  manicure. Właśnie w dniu ślubu Twoje dłonie (a dokładnie prawa dłoń) odegrają główną rolę, nie tylko podczas ceremonii, ale i także w trakcie przyjęcia, w trakcie którego goście z wielką przyjemnością będą podziwiać obrączkę na twym palcu. Manicure z dużą pewnością zepnie Twój look  oraz doskonale pokaże Twoją osobowość i charakter przyjęcia.

Zastanawiasz się jak wybrać idealne kolory i zdobienia? Otóż marka NeoNail wychodzi wszystkim PM naprzeciw, tworząc kolekcję 12 lakierów ślubnych  – Wedding Shades (weddingshades.neonail.pl), które mają na celu ułatwienie podjęcia decyzji odnośnie manicure ślubnego.  Zapewne nie jedna z Was odetchnie z ulgą, mając przed sobą idealnie skomponowaną kolekcję lakierów dedykowaną właśnie Pannom Młodym. Przy organizacji ślubu jest mnóstwo decyzji do podjęcia, więc jeśli ktoś ułatwia nam jedną z nich, My z pewnością mówimy HURA!

To nie wszystko, marka NeoNail również przygotuje dla Was drogie Panie szereg propozycji manicure ślubnego  z wykorzystaniem właśnie kolekcji Wedding Shades , aby jak najbardziej ułatwić wybór, a także zainspirować każdą z Was. Poniżej kilka słów od NeoNail 🙂 :

„Wiemy, że zależy Ci na perfekcji, a idealne paznokcie to dopełnienie nieskazitelnego wizerunku Panny Młodej. Przygotowaliśmy zachwycające koncepcje ślubnych stylizacji, które odzwierciedlają najmodniejsze trendy sezonu. Każdą z nich dopełniają kolory z naszej palety, zebrane w zestawieniu Wedding Shades, dzięki którym namalujesz wymarzony manicure ślubny.”

 

Warto zaznaczyć, iż kolekcja Wedding Shades to kolekcja lakierów hybrydowych, które perfekcyjnie sprawdzą się w dniu ślubu dzięki swojej trwałości, odporności na odpryski  oraz pięknemu blaskowi. Panny Młode, które w podróż poślubną udadzą się zaraz po ślubie z pewnością docenią powyższe zalety hybrydowego manicure.

 

SmartBride, również pokusiło się o przygotowanie stylizacji ślubnej, która mamy nadzieję przypadnie Wam do gustu 🙂 Do naszej propozycji wykorzystaliśmy dwa lakiery z kolekcji Wedding Shades, French White oraz Champagne Kiss – biel i złoto to zawsze dobry pomysł 🙂

 

Jeśli wykorzystasz kolekcję Wedding Shades przy swoim ślubnym manicure oznacz @smartbride.pl oraz @neonailpoland – z miłą chęcią będziemy podziwiać, każdą stylizację 🙂

Chcesz być na bieżąco ze SmartBride.pl? Śledź nas na Facebooku lub Instagramie.

Wczytaj więcej