Ksis wedding shoes - premiera najnowszej kolekcji - Smart Bride

26 Paź

Ksis wedding shoes – premiera najnowszej kolekcji

Jesień to w branży ślubnej spokojniejszy okres. Przed nami miesiące, w których przyszłe Panny Młode zaczynają planowanie tego wielkiego dnia poszukując swojego ślubnego stylu. To jednocześnie wyjątkowy czas, w którym odbywają się przepiękne zimowe śluby, do których proponujemy wyjątkowe dodatki. To również czas karnawału, o którym dobierając kolekcje w Ksis wedding shoes nigdy nie zapominamy. W sezonie jesień-zima 2018 w Ksis wedding shoes przyszłe Panny Młode znajdą stonowaną klasykę i uwielbine przez siebie kroje. Siostry na zimowe śluby proponują brokatowe szpilki w odcieniach srebra, złota i szampańskiej wanilii. W najnowszej kolekcji od Amerykańskich projektantów Badgley & Mischka i Jewel ponownie pojawią się kryształy Swarovskiego®. Wśród dominujących materiałów Panny Młode będą mogły wybierać wśród satyn i brokatowych skór. Jak zawsze w kolekcjach siostry zaproponowały komfortowe ok 6-7cm obcasy, jak również klasyczne, smukłe ok. 10 cm szpilki.
Wszystkie modele dostępne będą̨ ekskluzywnie w Showroomie Ksis przy ulicy Czorsztyńskiej 10A w Warszawie. Po premierze kolekcja trafi także do sprzedaży online www.ksis.pl

W sezonie jesień-zima dopieszczać będziemy Panny Młode i ich druhny wyjątkowymi dodatkami. Miejsce koktajlowych kreacji zastąpią ekskluzywne peniuary marki LE BRATE. Efektowne i szalenie delikatne tkaniny i francuskie koronki w połączeniu z personalizowanym haftem pozwolą uczynić ślubne przygotowania jeszcze bardziej zjawiskowymi. Uzupełnieniem kolekcji peniuarów będzie basicowa kolekcja koszulek pomysłu sióstr, na których znajdą się hasła dedykowane temu wyjątkowemu dniu w życiu każdej kobiety.

Na jesieni, w związku z ogromnym zainteresowaniem zdecydowałyśmy o kontynuacji współpracy z autorką
kaligrafii nowoczesnej Styletter. Przyszłe Panny Młode będą mogły na podeszwach naszych butów wypisać za
sprawą rąk cudownej Magdaleny istotne tego dnia daty czy inicjały, które pozostaną z nimi już na zawsze tworząc niezapomniany i oryginalny ślubny dodatek.

 

Showroom Ksis wedding shoes
Butik stacjonarny Czorsztyńska 10A
Sklep online wwww.ksis.pl
mob. 504.674.002
showroom@ksis.pl

 

Chcesz być na bieżąco ze SmartBride.pl? Śledź nas na Facebooku lub Instagramie.

Wczytaj więcej