O nas - Smart Bride
O nas

Smart Bride to nowoczesny portal powstały z myślą o wszystkich Parach Młodych. Od teraz organizacja Twojego ślubu stanie się dużo prostsza.

 

To dzięki nam w kompleksowy sposób zadbasz o wszystkie niezbędne kwestie związane z planowaniem uroczystości oraz przyjęcia weselnego.

 

Spełnij z nami marzenie o ślubie, jak z bajki! Nietuzinkowe inspiracje, wskazówki i bieżące trendy będą doskonałym drogowskazem podczas organizowania niepowtarzalnej i niezapomnianej uroczystości.

 

W Smart Bride znajdziesz najlepszego fotografa, wizażystkę i zadbasz o oryginalną dekorację swojej sali. Nasza stale poszerzająca się baza firm to gwarancja dostępu do profesjonalnych rozwiązań.

 

Ślubne sesje zdjęciowe to Twoja specjalność i pasja? Jesteś doświadczonym florystą i z zapałem podejmiesz się każdego wyzwania? Twoja firma od lat zajmuje się cateringiem weselnym i doskonale wie, jak zachwycić kubki smakowe wszystkich gości? Zarejestruj się na naszej stronie zupełnie za darmo! Bądź częścią specjalistycznego portalu ślubnego i zyskaj dostęp do szerokiego grona klientów.

Skontaktuj się z nami

biuro@smartbride.pl