Panna Młoda jeszcze bardziej wyjątkowa! - Smart Bride

4 maja

Panna Młoda jeszcze bardziej wyjątkowa!

Chyba każda kobieta marzy, by w dniu swojego ślubu wyglądać zjawiskowo. Oczywiście ile gustów, tyle definicji piękna. Są jednak wyjątki, które potrafią się wznieść ponad ustalone podziały…

Dla kobiet, które oczekują od salonu sukien ślubnych i jego obsługi, czegoś więcej niż tylko wypełnienia swoich podstawowych obowiązków powstał salon Bellovelo. Jest on autorskim pomysłem dwóch koleżanek, które zauważyły, że na krakowskim rynku ślubnym brakuje miejsca stworzonego dla klientek ceniących luksus i oczekujących indywidualnego podejścia. W Bellovelo znajdziemy zatem niecodzienne dzieła sztuki krawieckiej, wprost spod igły takich marek jak Adriana Alier, Amy Love, Jarice czy opisywanej dzisiaj Agnieszki Światły.

 

Piękno w obiektywie profesjonalistki

 

SmartBride miał ostatnio przyjemność uczestniczyć w sesji zdjęciowej sukni ślubnej zaprojektowanej przez Agnieszkę Światły. Warto już na samym początku zaznaczyć, że było to niezwykłe wydarzenie!

 

Główną gwiazdą spotkania była oczywiście suknia Margarida, w której zaprezentowała się Natalia Sabramowicz, a zza aparatem stanęła Kasia Kolecka, która już od kilku lat specjalizuje się w uwiecznianiu ślubów i wesel.

 

Agnieszka Światły to nieprzeciętna projektantka. Jej kreacje są prawdziwym synonimem kobiecości! Połączenie naturalnych włoskich tkanin najwyższej jakości z niesamowitym wyczuciem smaku sprawiają, że obok projektów Agnieszki nie da się przejść obojętnie. Wśród swoich klientek może wymienić min. Patrycję Kazadi, Adę Fijał, Paulinę Chylewska, Hannę Lis czy Otylia Jędrzejczak. No, cóż – to suknie dla prawdziwych gwiazd!

 

Także Margarida została stworzona z pasją i dokładnością. Muślin i żorżeta w projekcie Agnieszki przykuwają uwagę podkreślając kobiece kształty modelki, jednak nie są w żaden sposób prowokujące. To synonim klasy i stylu.

Wspólna droga do sukcesu

 

Dzisiaj mam okazję przedstawić Wam owoc pracy całego zespołu osób, które spotkały się 11 kwietnia w Bellovelo na ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie. Dlatego piszę o “zespole” ponieważ często nie zdajemy sobie sprawy, że przy profesjonalnej sesji zdjęciowej modelce i fotografowi towarzyszy jeszcze całkiem spora grupa osób 😉

W naszym przypadku za kwiaty oraz ich aranżację odpowiadała Anna Berniak z kwiatowego atelier BeDeko. To prawdziwa artystka, która dzięki nieograniczonej wyobraźni potrafi przenieść każdego w świat rodem z “Zaczarowanego ogrodu”!

Kaligrafowane zaproszenia specjalnie na tą okazję zaprojektowała niezrównana AgaPisze Calligraphy.

Ręcznie robioną biżuterię przygotował Decolove, które specjalizuje się w ozdobach pełnych misternych detali. Delikatny, romantyczny styl idealnie komponował się ze zjawiskową suknią ślubną!

 

Za fryzurę odpowiadała Katarzyna Dunaj, a stylizacją paznokci zajął się Salon Magnetic. Natomiast makijaż wykonała Anna Świegoda, która specjalizuje się właśnie w wizażu i stylizacjach. Urocze pudełeczko pochodzi z Secret Keeper Box, a zaprezentowane podczas sesji pyszności pochodzą z Słodkiego Warsztatu.

 

Czy to już wszyscy..? Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam! Skoro już wiecie jak wygląda sesja zdjęciowa “od kuchni”, to teraz zapraszam do podziwiania jej efektów!

Chcesz być na bieżąco ze SmartBride.pl? Śledź nas na Facebooku lub Instagramie.

Wczytaj więcej