Panna Młoda na płaskim obcasie - Smart Bride

8 Cze

Panna Młoda na płaskim obcasie

Biała suknia kojarzy się zazwyczaj z błyszczącymi szpilkami na niebotycznym obcasie. Jednak, jak to często bywa, życie weryfikuje nasze wyobrażenia. Prawda jest taka, że niewiele kobiet zdecydowało się przedefilować do ołtarza w dwunastu centymetrowych szpilkach, a te które wytrwały w nich do rana ponoć mają specjalną alejkę sław w ogrodach Paris Hilton. Ale to mogą być tylko plotki… 😉 Dla tych wszystkich kobiet, które w tym wyjątkowym dniu wolą postawić na wygodę, przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych propozycji butów na płaskim obcasie.

Najczęściej Panny Młode decydują się na baletki – lekkie pantofle inspirowane tradycyjnymi butami baletowymi już dawno skradły nasze serca. Doskonale wiedzą o tym producenci obuwia prześcigający się w coraz bardziej pomysłowych modelach. Dzisiaj mamy do wyboru baletki z noskami okrągłymi, kwadratowymi lub ułożonymi w szpic. Furorę ostatnio robią też różne wariacje na temat balerin – jak lordsy czy bardziej sportowe slipersy. Jednak nie tylko baletki występują na płaskim obcasie! Dziewczyny, które zdecydowały się na ślub w stylu boho pokochają sandały, a te z rockowym pazurem mogą przebierać w niezliczonych rodzajach trampek i tenisówek. Zakochanym w modzie polecamy espadryle – przewiewne buty z podeszwami z plecionego sznurka.

Wybierając ślubne buty możemy zdecydować się na białe, nude lub wręcz przeciwnie – przyciągające wzrok żywym kolorem. Świetnie jeżeli nawiązuje do motywu wesela. Mogą być gładkie lub ozdobione tysiącem błyszczących koralików, kokardami, wstążkami albo zabawnymi naszywkami. Coraz popularniejsze stają się też klipsy do butów, które potrafią tchnąć nowe życie w najzwyklejsze baletki. Kwiatki, zwierzaki, a nawet słodkie muffinki – tu jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Płaskie buty to świetnie rozwiązanie nie tylko dla wysokich kobiet, ale także dla tych wszystkich, które cenią sobie wygodę! Sprawdzają się też idealnie na poprawiny, kiedy stopy (tak jak właścicielka) są już mocno zmęczone. Nawet jeżeli jesteś fanką szpilek – zabierz ze sobą na wesele pantofle na płaskim obcasie – z pewnością przydadzą się po północy.

A co ważne – możesz na nie śmiało wydać więcej niż na buty do ołtarza, bo z pewnością założysz je jeszcze nie raz do codziennych stylizacji 😉

1 – Zalando  2 – Yes I Do  3 – Yes I Do 

1 – Yes I Do  2 – Showroom  3 – Kazar  4 – Showroom

1 – Zalando  2 – Showroom  3 – Showroom  4 – Kazar  5 – Guess

1 –Ksis  2 – Zalando  3 – Yes I Do

1 – Asos  2 – Asos  3 – Asos  4 – Asos  5 – Asos  6 – Asos

1 – Asos  2 – Asos  3 – Asos  4 – Deezee  5 – Deezee

1 – Converse  2 – Yes I Do  3 – Yes I Do

Coquet

 

Chcesz być na bieżąco ze SmartBride.pl? Śledź nas na Facebooku lub Instagramie.

Wczytaj więcej