Sedina Wedding Fair - pierwsze alternatywne targi ślubne w Szczecinie - Smart Bride

7 Mar

Sedina Wedding Fair – pierwsze alternatywne targi ślubne w Szczecinie

Sedina Wedding Fair to pierwsze szczecińskie alternatywne targi ślubne.

Wystawcy, których zaprosiliśmy do współpracy to nie tylko nieprzeciętni, wysokiej klasy fachowcy i rzemieślnicy. Dla nich praca to pasja, a Wasza radość – najlepsze źródło inspiracji do tworzenia.

 

Wiemy co jest istotne przy organizacji Ślubu i jak ważne jest aby ten dzień był wyjątkowy, zapadający w pamięć.  Postawiliśmy więc na twórców, dla których najważniejsza jest jakość świadczonych usług i nieszablonowość realizacji.

Chcemy, aby nasze targi były okazją do nawiązania współpracy z wysokiej klasy specjalistami, otwartymi, pełnymi pomysłów, dla których każdy Ślub to niesamowita przygoda i możliwość wykreowania czegoś unikalnego i pięknego.

 

Sedina Wedding Fair to okazja do spotkania się z przedstawicielami wszystkich gałęzi z branży weselnej – od doświadczonych wedding planerek, sal weselnych i dj-ów począwszy, a kończąc na dekoratorach i florystach tworzących subtelne a zarazem wyraziste dekoracje, lokalnych cukiernikach, papeteriach oferujących oryginalne zaproszenia oraz fotografach i kamerzystach dyskretnie i nastrojowo dokumentujących ten Najważniejszy Dzień. Nie zabraknie młodych, utalentowanych projektantów, twórców wyszukanej biżuterii i unikalnych dodatków.

 

Zależało nam, aby były to targi skupiające profesjonalistów, którym w pełni można powierzyć organizację własnego Ślubu. Chcemy sprawić, aby Wasz Dzień był taki jak chcecie, jakim go sobie wymarzyliście. Bez ogranych szablonów, bez kiczu i sztampy. Pełen emocji, radości, bliskości.

 

Jeśli zależy Wam na uroczystości zapadającej w pamięć – spotkajmy się, a przekonacie się sami – potrafimy wyczarować prawdziwe Święto!

Foto: Łukasz Popielarz Fotografia i Ania Dymek
Film: MINT Movies
Dekoracje i modele: Miłosna Beza czyli Urszula i Dawid
Suknia: ANNA KARA dzięki uprzejmości Amelia studio
Kolczyki: White Jasmine oraz zasoby własne
Makijaż i fryzura: Aga Ogrodniczak – IMAGO
Miejsce: Bulwary – Centrum Eventowo-Biznesowe

 

 

 

Chcesz być na bieżąco ze SmartBride.pl? Śledź nas na Facebooku lub Instagramie.

Wczytaj więcej