Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego - Smart Bride

30 Kwi

Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego

14-go kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbyły się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ.
 W drugiej odsłonie tego wydarzenia wzięło udział ponad 50-ciu Wystawców z branży ślubnej.

UROCZYSTOŚĆ to Targi dla Par Młodych, które szukają nietypowych rozwiązań na swoje wesele.

Targi odbyły się w Reducie Banku Polskiego – historycznym, ponad stuletnim wnętrzu, które organizatorzy UROCZYSTOŚCI – Agencja Teraz Powiesz TAK wybrali nie bez przyczyny. Z założenia UROCZYSTOŚĆ odbywać ma się bowiem w industrialnych przestrzeniach stolicy. Pierwsza edycja miała miejsce w budynku Szarotka znajdującym się na terenie zabytkowego Fortu Mokotów.

 

Wystawcy zaprezentowali ofertę na najwyższym poziomie. Wydarzeniu towarzyszyła tym razem ekipa „Pytania na Śniadanie”. Reportaż z UROCZYSTOŚCI można obejrzeć w kanale internetowym programu TVP2.

Firmy, które wzięły udział w drugiej odsłonie Targów to marki godne uwagi. Charakteryzuje je przede wszystkim nowoczesne podejście do tematyki ślubnej oraz nowatorskie rozwiązania. Wspaniałym przykładem mogą być tu prace artystki o pseudonimie Folkisz, która w Reducie zaprezentowała swoje autorskie papierowe dekoracje w kolorze złotym.

Podczas Targów swoje kolekcje zaprezentowały także firmy, które brały udział w pierwszej edycji UROCZYSTOŚCI, takie jak: Pracownica Cukiernicza Panna, Atelier sukni ślubnych Warsaw Poet, stylistka ślubna Biel kreacja ślub.na, Wasze obrączki, Pitti Style, Wianki Pianki, Iwogg, Love Prints oraz minimalistyczna papeteria ślubna Wedding Mark.

I tym razem nie zabrakło fotografów ślubnych. Spotkać można było znakomitą Kamilę Gołębiewską Via Birdie, Magdalenę Mizerę, czy Paulę Romanowską. Było na co popatrzeć!

 

Za dekoracje w Reducie odpowiadała Agencja Teraz Powiesz Tak – Organizator wydarzenia. Teraz Powiesz Tak zaprezentowało swoje najnowsze pomysły dekoracji ślubnych. Romantyczne bukiety w kolorach pudrowego różu połączone zostały z meblami w stylu vintage i udekorowaną zabytkową ramą. Wyszło pięknie!

Wśród Wystawców pojawiły się także nowe marki, a wśród nich: bielizna nocna Le Brate, personalizowane świece Candly czy delikatne dodatki ślubne zrobione z kamyczków, Stone Story.

Ten wyjątkowy dzień uświetniła zaś muzyka na żywo w wykonaniu duetu Harfa i Skrzypce.

A kolejna UROCZYSTOŚĆ już 21 października. Śledźcie profil facebookowy Targów (https://www.facebook.com/targislubneuroczystosc/), by dowiedzieć, gdzie odbędzie się tym razem ta wyjątkowa UROCZYSTOŚĆ.

Chcesz być na bieżąco ze SmartBride.pl? Śledź nas na Facebooku lub Instagramie.

Wczytaj więcej