UROCZYSTOŚĆ w Szarotce – czyli Targi Ślubne w historycznej przestrzeni Fortu Mokotów - Smart Bride

29 Sty

UROCZYSTOŚĆ w Szarotce – czyli Targi Ślubne w historycznej przestrzeni Fortu Mokotów

W dniach 3-4 lutego industrialną przestrzeń Szarotki wypełni ponad 50-ciu Wystawców. Wśród nich marki cieszące się już od lat uznaniem w branży ślubnej oraz te niedawno powstałe, które już na starcie podbiły polski rynek ślubny. Organizator Targów, Agencja Teraz Powiesz TAK zaprasza wszystkich miłośników nietradycyjnego podejścia do tematu ślubnego na dwa dni w wyjątkowej atmosferze.

 

Nie bez powodu Agencja Teraz Powiesz TAK wybrała na UROCZYSTOŚĆ tak nietypowe miejsce, jakim jest Szarotka. Budynek Szarotki mieszczący się na terenie historycznego Fortu Mokotów jest przestrzenią eventową proponowaną na eventy i wesela przez Partnera Wydarzenia, Grupę Warszawa – firmy stworzonej z pasji do rzeczy pięknych. Mająca na swoim koncie wiele prestiżowych nagród jak m.in. World’s Best Bars 2016 za niepowtarzalną atmosferę klubu Weles, Grupa Warszawa zawsze proponuje swoim Klientom to, co najlepsze i niepowtarzalne.

 

UROCZYSTOŚĆ powstała dla przyszłych Par Młodych, które szukają nietypowych rozwiązań i niestandardowych propozycji.

 

Wystawcy UROCZYSTOŚCI zaskoczą niekonwencjonalnym podejściem do tematu oraz najwyższą jakością w każdym detalu. Będzie można zainspirować się atrakcjami weselnymi, zamówić obrączki, znaleźć prezenty dla gości, przymierzyć suknie, zarezerwować fotografa i zapoznać się z ofertą Wystawców z wielu innych ślubnych kategorii.

 

Wśród Wystawców swoją kolekcję zaprezentuje niedawno powstała marka Warsaw Poet, której pierwsza kolekcja bez wątpienia podbiła rynek sukien ślubnych w Polsce.

Obok niej swoją kolekcję zaproszeń ślubnych zaprezentują Papiery Wartościowe – firma powstała z miłości do papieru, której wyjątkowe kalendarze skradły serca miłośników pięknych form.

Podczas UROCZYSTOŚCI swoje propozycje przedstawią również fotografowie, a wśród nich Kamila Gołębiewska, której artystyczna wizja fotografii ślubnej ujmuje w każdym detalu.

 

 

„Uroczystość” z definicji to uroczyste obchodzenie jakiegoś wydarzenia, a czyż ślub z ukochaną osobą nie jest najważniejszym wydarzeniem w życiu? To słowo niesie za sobą wszystkie wartości ważne dla pary młodej. Zacznijmy świętować razem już na Targach.

 

Więcej informacji znaleźć można na fanpage’u Targów: https://www.facebook.com/targislubneuroczystosc/

Wczytaj więcej