Wasz wymarzony dzień – poradnik od Kamili Romanow i Ani Dąbrowskiej - Smart Bride

12 Gru

Wasz wymarzony dzień – poradnik od Kamili Romanow i Ani Dąbrowskiej

Pierścionek błyszczy na Twojej dłoni  oraz data ślubu została wyznaczona  – i co dalej!?

Na samą myśl organizacji własnego wesela masz mieszane uczucia – z jednej strony skaczesz z radości, a z drugiej strony jesteś pełna obaw czy poradzisz sobie z takim wyzwaniem. Każda z nas chce by ten dzień był idealny, bez skazy oraz aby każdy z naszych gości zapamiętał go i wspominał z uśmiechem na twarzy.

Ile par tyle pomysłów na „ten dzień”, najlepiej jeśli pójdziecie za głosem serca, a nie za panującymi trendami – jeśli chcecie ślub w wersji Glamour, taki też zorganizujcie, jeśli jesteście bardzo romantyczną parą  – delikatny, romantyczny ślub to coś zdecydowanie dla Was, lecz jeśli wasz „wibe” to klimaty bohemy – ślub w stylu boho będzie idealny.

Pomimo stylu jaki wybierzecie na swój ślub, trzeba go zorganizować, a najlepiej z najlepszą precyzją i klasą, ale jak to zrobić, jak pamiętać o wszystkim, jak nie przesadzić , jak rozwiązać trudne kwestie (które niestety zazwyczaj się pojawiają  L )?

Kamila Romanow, jedna z najbardziej rozpoznawalnych Wedding Plannerek w Polsce oraz  Ania Dąbrowska, znawczyni savoir-vivre’u przychodzą Ci z pomocą. Stworzyły one wspaniały poradnik, który poprowadzi Cię krok po kroku w organizacji ślubu oraz wesela. Podpowie najważniejsze kwestie, zaproponuję pytania do firm z którymi zamierzasz współpracować, a nawet  odpowie na pytania w spornych kwestiach, które mogą wystąpić po drodze.

Poradnik jest bardzo przejrzysty, podzielony na sektory, także z łatwością możesz dotrzeć do tematu, który najbardziej Cię interesuje. Książka jest napisana bardzo prosto, więc jeśli zlecisz zadanie Panu Młodemu aby np. zorganizował transport, podrzuć mu poradnik, a On z pewnością sobie poradzi J

W poradniku znajdziesz również proponowany podział obowiązków  – pamiętaj ślub też jest dla Pana Młodego.

Jeśli twoja przyjaciółka, siostra, koleżanka lub kuzynka planuje ślub, ta książka będzie dla niej idealnym prezentem , w szczególności że święta tuż, tuż 🙂

Kamila-Romanow-oraz-Anna-Dąbrowska

Oficjalna strona poradnika – waszwymarzonydzien.pl

Poradnik do kupienia w:

Znak

Empik 

 

Chcesz być na bieżąco ze SmartBride.pl? Śledź nas na Facebooku lub Instagramie.

Wczytaj więcej