Jak zaplanować ślub w jeden dzień? Czyli warsztaty dla narzeczonych. - Smart Bride

12 Mar

Jak zaplanować ślub w jeden dzień? Czyli warsztaty dla narzeczonych.

Czy nie cudownie byłoby zorganizować cały ślub jednego dnia? Podjąć wszystkie decyzje, wybrać wszystko i zrobić to dodatkowo pod okiem profesjonalisty? Na polski rynek weszły warsztaty dla narzeczonych gdzie podczas jednego dnia możecie to zrobić. Jest to cudowne rozwiązanie np. dla zabieganych par, par które przykładają dużą wagę do jakości swojej ceremonii. a także dla par które nie mogą sobie pozwolić na wedding plannera ale z miłą chęcią skorzystały by z jego porad.

Warsztaty, które polecamy są organizowane przez Mistrzynię Ceremonii, która na naszym blogu od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy i doradza jak podejść do pewnych spraw.

Pierwsze warsztaty odbędą się w Szczecinie, rodzinnym mieście Mistrzyni Ceremonii, a lista kolejnych miast będzie udostępniana na bieżąco. Jeśli pragniecie aby warsztaty odbyły się właśnie w Waszym mieście dajcie nam znać na FB 🙂

Na warsztaty drogie panie nie musimy przychodzić z narzeczonym, jeśli on nie za bardzo czuje klimat ślubów i nie jest pewny czy będzie mógł pomóc, możemy przyjść z siostrą, przyjaciółką, mamą a nawet teściową – do wyboru do koloru. Najlepiej właśnie wziąć ze sobą osobę, która Was wesprze i dzieli Waszą wizję tego wyjątkowego dnia 🙂

Poniżej kilka słów od Mistrzyni Ceremonii odnoście warsztatów i czego możecie się na nich spodziewać :

” Warsztaty te powstały ze względu na wykłady, które miałam okazję prowadzić, po nich zaś Pary Młode zgłaszały się na konsultację.

I to właściwie dzięki tym parom powstała idea zorganizowania kursów dla Par, znajdujących się na którymkolwiek z etapów organizacji ślubu i wesela.

Na warsztatach podzielę się ogromną dawką wiedzy zdobytą podczas organizacji ślubów i wesel. Przeanalizujemy każdy z przypadków, opracujemy indywidualne ścieżki organizacji aż do samego dnia ślubu.

Dobierzemy kartę identyfikacji wesela, która pomoże dobrać/zaprojektować papeterię, dobrać dekoracje, wybrać kwiaty przeznaczone dla Was. Omówmy wszystkie szczegóły pojawiające się na ścieżce organizacyjnej, przygotujemy listy informacyjne dla wszystkich usługodawców, aby ten dzień nie przebiegał w nieładzie, a wręcz przeciwnie.

Opracujemy indywidualny scenariusz dnia ślubu oraz wesela. Popracujemy nad menu.

Przygotuję Was na ten dzień tak, abyście już od dnia szkolenia podążali po ścieżce organizacyjnej pełni spokoju i czas oczekiwania na Wasz najważniejszy dzień, był błogi i przyjemny.

Wspomogę Was w pracowaniu nad relacją z najbliższymi, aby każdy wiedział co znajduje się ich zakresie działań i jak reagować na nadgorliwość najbliższych.

Nie zapomnę o żadnym szczególe. Omówimy sobie rodzaje strojów ślubnych oraz dodatków, bez których zdjęcia focusem nie miałyby sensu.

Odpowiem na każde Wasze pytanie.

Wybierzemy i rozplanujemy atrakcje.

Porozmawiamy o Waszym pierwszym tańcu.

Omówimy wszystkie formalności, które na Waszej drodze się pojawią.

Uporządkujemy wszystko to co w Waszych głowach – aby marzenia stały się realne – nie wydając przy tym fortuny.

Omówimy i opracujemy ten najważniejszy dzień, aby przebiegł całkowicie bez nerwów – a pozostał w pamięci jako niepowtarzalny. ”

 

No to do dzieła drogie PM 🙂

27867057_1675461892511107_2088975459034205620_n
Wczytaj więcej