Znajdź te jedne, wyjątkowe… perfumy na ślub! - Smart Bride

1 Sie

Znajdź te jedne, wyjątkowe… perfumy na ślub!

Oświadczył się, zarezerwowaliście salę i puf! Oto jesteś Panną Młodą! Teraz musisz przystąpić do ostatecznego testu zdrowego rozsądku, organizacji i wielozadaniowości – planowaniu ślubu. Zatem spędzasz wieczory wybierając kwiatowe aranżacje, jesz śniadania zastanawiając się nad kolorem zaproszeń i nie przesypiasz nocy rozmyślając, gdzie usadowić wredną ciotkę Hankę. A pomiędzy tym wszystkim głowisz się co na siebie ubrać..? I nie myślimy tutaj o sukni ślubnej, za którą zaprzedałaś swoją duszę i oszczędności. Myślimy o perfumach! Wesela to przecież niezapomniane wspomnienia. I jak pokazują badania, nic nie pozostaje z nami tak długo i nie wpływa na chemię mózgu tak mocno jak właśnie zapach. Dzisiaj chcemy przedstawić Ci kilka wskazówek na temat tego, jak wybrać perfumy idealne na dzień ślubu.

To jest Twój dzień

 

Perfumy dzisiaj to marketing, gwiazdy i wielkie marki. Co z tego, że Natalie Portman używa tego zapachu? Naprawdę w dniu swojego ślubu chcesz być kimś innym? Prawdopodobnie całe dorosłe życie czekałaś na ten dzień. Dlatego powtórzę Ci to jeszcze raz: To jest (w około 50%) Twój dzień. Więc celebruj go po swojemu. Personalizujesz suknię ślubną, kwiaty, buty… Dlaczego nie zdecydować się na spersonalizowane perfumy? Zapomnij o celebrytach z pierwszych stron gazet i przestarzałych zwyczajach. Odkręcaj buteleczki, wąchaj i skomponuj swój zapach z najlepszych wspomnień! Jeżeli chcesz możesz nawet na buteleczce wygrawerować datę tego wyjątkowego dnia 😉

Strach przed zaangażowaniem

 

Ok, decyzja podjęta. Tworzymy własne perfumy. No dobra… Ale skąd pewność, że nam się spodobają? Chociaż każda kobieta kocha równie mocno czekoladę jak i pizzę, to one nie będą za dobrze smakować razem. Pamiętajmy, że Frankenstein nie kochał swojego dzień… Spokojnie. Perfumeria Mo61 oferuje indywidualne zapachy dając możliwość sprawdzenia zapachu w pomieszczeniu, na słońcu oraz po prostu przespaniu się z nim kilka nocy. Dzięki próbce wiesz, jak zachowuje się zapach z upływem godzin czy temperaturą ciała

Partner idealny

 

Masz przygotowane pięć par pończoch, sześć wersji uśmiechu do zdjęć i 10 zaplanowanych Instagramowych momentów. To chyba oczywiste, że  potrzebujesz perfum, które za Tobą nadążą.

Partner idealny, czyli taki, który kroczy równo z Tobą. Nie wyprzedza Cię nachalnie, ani nie snuje się ślamazarnie w tyle. Pamiętaj, że każde perfumy składają się z trzech części – bazy, nuty serca i nuty głowy. Tylko od Ciebie ma zależeć, której z nich dasz rozbłysnąć. Niezależnie co się stanie – scena ma być Twoja!

Uzbrojona w swoje własne perfumy, suknię z dziecięcych marzeń i absolutnie wodoodporny makijaż jesteś w stanie stawić czoła wszystkim (Ciotka, nie obgaduj!). Zatem wyprostuj się i głowa do góry – dzisiaj jesteś Królową Wszystkiego, a ten dzień należy tylko do Ciebie.

Perfumerie Mo61 :

ul. Mokotowska 61,
Warszawa, 00-542

ul. Sławkowska 18,
Kraków, 31-014

ul. Wołoska 12 “GALERIA MOKOTÓW,
Warszawa, 02-675

Al. Wojska Polskiego 3 “STARA PAPIERNIA,
Konstancin Jeziorna, 05-510

 

https://www.instagram.com/mo61_perfumelab/

https://www.facebook.com/Mo61PerfumeLab/

 

 

 

 

 

Wszystkie zdjęcia pochodzą z oficjalnego fanpage Mo61.

 

Chcesz być na bieżąco ze SmartBride.pl? Śledź nas na Facebooku lub Instagramie.

Wczytaj więcej